Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині провели габаритно-ваговий контроль

У зв’язку з вивозом урожаю зернових по дорогах Снігурівського району розпочато інтенсивний рух великовагових транспортних засобів з перевищенням вагових норм. Внаслідок чого відбувається руйнування дорожнього покриття.

Протягом 17-18 липня 2019 року Управлінням Укртрансбезпеки у Миколаївській області за зверненням голови райдержадміністрації Інни Бойко та громади Снігурівщини проводився габаритно-ваговий контроль на автодорозі Т-15-08 Калинівка-Снігурівка та в селі Євгенівка.

Останнім часом багато хто з перевізників уникає проходження габаритного-вагового контролю на Херсонщині, об’їжджаючи польовими дорогам пункт ГВК у сусідній області, виходячи таким чином на дороги Снігурівського району, де нещодавно відновлене дорожнє покриття, чому дуже раділи мешканці району та вкрай занепокоєні ситуацією, що наразі склалася на цих дорогах.

В Управлінні відмічають, що завжди в рамках чинного законодавства готові здійснювати свої обов’язки щодо здійснення заходів державного контролю по збереженню автомобільних доріг Миколаївщини.

Поділитися:

Дата: 19.07.2019 | 11:36


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України