Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На КП “Снігурівський комунальник” наклали штраф за необґрунтований розмір тарифу та зобов’язали відшкодувати споживачам усі надмірно сплачені кошти

У відповідь на колективне звернення мешканців міста Снігурівка Головним управлінням Держпродспоживслужби проведено позапланову перевірку КП “Снігурівським комунальник” з питань щодо правильності формування, встановлення та застосування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, які були встановлені рішенням Виконкому Снігурівської міської ради від 09.04.2019 року №26.

В ході перевірки, фахівцями Держпродспоживслужби було встановлено, що вищезазначені тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення по місту Снігурівка були прийняті з численними порушеннями норм чинного законодавства України та є такими, що прийняті всупереч Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою КМУ №869 від 01.06.2011 року.

За результатами перевірки до КП “Снігурівський комунальник” було застосовано адміністративно-господарські санкції в розмірі 63,7 тис.грн., у тому числі, сума коштів для повернення споживачам становить 29,3 тис.грн., для повернення до бюджету (пільги, субсидії) – 2,6 тис.грн.

Крім того, Держпродспоживслужбою було видано комунальному підприємству припис про усунення всіх виявлених порушень в ході перевірки правильності формування тарифу.

Шановні снігурівчани! Доводимо до Вашого відома, що встановлені Снігурівською міською радою тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення НЕ МОЖУТЬ застосовуватися до споживачів до усунення усіх порушень та приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Поділитися:

Дата: 11.07.2019 | 13:42


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога