Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Валентин Гайдаржи: “Якщо громада звертається з проблемою – завдання влади відреагувати та допомогти”

Днями до влади від імені громади звернулася директор Новопетрівської школи-інтернату Луцик Наталія Володимирівна щодо вирішення питання облаштування з’їзду з автодороги Т15-08 (Калинівка-Снігурівка-Березнегувате) на ґрунтову дорогу у напрямку до с.Новопетрівка та встановлення автобусної зупинки. Справа в тому, що після проведеного ремонту даної траси на ділянці біля повороту на с.Новопетрівка відсутній з’їзд, так як траса стала сантиметрів так на 15-20 вище, і мешканцям села Новопетрівка та навколишніх сіл стало дуже проблематично долати таку перешкоду, адже проїхати і добряче не почухавшись дном автомобіля об асфальт практично не реально. Тим паче, що цією дорогою щодня мешканцям сіл завозять продукти харчування, ліки, тощо. Крім того, ця проблема також добре дошкуляє водіям маршрутних автобусів та їх пасажирам, які виходять біля повороту на с.Новопетрівка.

Отримавши звернення від громади, на місце прибули заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи з Андрієм Максименко, начальник Служби автомобільних доріг Миколаївщини Сергій Ткаченко, голова райдержадміністрації Інна Бойко та інші фахівці. Оглянувши вказану ділянку дороги та поспілкувавшись з представником громади, Валентин Васильович дав доручення виділити техніку та матеріали для приведення з’їзду на даному відрізку траси до відповідності.

І ось, буквально менш ніж через годину на місце були завезені необхідні матеріали та працювала техніка.

Слід додатково відмітити, що після звернення Наталії Луцик до депутата обласної ради Юрія Кормишкіна до 20 грудня біля повороту на с.Новопетрівка буде облаштовано автобусну зупинку та туалет.

Крім того, Інною Бойко було підняте питання щодо ремонту сумнозвісної траси у напрямку м.Херсон. За сприяння керівництва області для виконання ремонтних робіт буде виділено техніку. Інна Володимирівна відмітила, що наступного тижня буде проведено нараду з користувачами доріг з приводу забезпечення спільного ямкового ремонту траси Т15-05 Снігурівка – Антонівка та інших.

Також, під час розмови з Валентином Гайдаржи очільниця району підняла питання щодо затримки підрядниками процесу газифікації в місті Снігурівка. Валентин Васильович пообіцяв посприяти якнайшвидше вирішити дану проблему та додав, що вже в понеділок буде проведено нараду з даного питання.


Дата: 24.11.2017 | 22:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України