Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення.

Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості є одним з ключових напрямків роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.  З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо оформлення трудових відносин із найманими працівниками відповідно до вимог чинного трудового законодавства, з початку 2019 року робочою групою проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед 230 суб’єктів господарювання безпосередньо за місцем застосування праці.

Розроблено буклети, які розповсюджено серед найманих працівників та роботодавців з питань праці, переваг легальної зайнятості.

Вжиті заходи мають свої позитивні результати. Так, в Снігурівському районі  упродовж січня-червня 2019 року зареєстровано 71 особу, яка відкрила власну справу;  8 фізичних осіб – підприємців оформили трудові відносини з 11 найманими працівниками.

Громадяни повинні  зрозуміти, що їм теж варто підключитися до вирішення  проблеми детінізації зайнятості та заробітної плати.

Ніхто не зможе краще змусити роботодавців чесно платити зароблені гроші, як самі працівники, які повинні просто не погоджуватися на роботу за невигідними для себе умовами.

Суспільство має усвідомити, що легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас.

Шановні роботодавці!

Закликаємо Вас зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Пропонуємо Вам невідкладно укласти належним чином трудові відносини з своїми найманими працівниками. У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції.

Нагадуємо, що згідно ст. 265 КЗпП України юридичні та фізичні особи – підприємці, які порушують трудове законодавство, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафних санкцій:

  1. 30 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 125 190 грн. (мінімальна зарплата 4 173 грн.) за наступні порушення:

– фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору;

– оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;

– виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.

  1. 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 41 730 грн. за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботи у вихідний або святковий день, понадурочної роботи та інші питання оплати праці).
  2. 3 мінімальні зарплати, це 12 519 грн.за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі.
  3. 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це41 730 грн. за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу»«Про альтернативну (невійськову) службу»«Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
  4. 1 мінімальна зарплата (4 173 грн.) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім зазначених вище.

 

Шановні громадяни!

Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору (видання наказу про прийняття на роботу).

 

 

Т.ТРОФИМЕНКО – головний спеціаліст

управління        соціального        захисту

райдержадміністрації

Поділитися:

Дата: 08.07.2019 | 11:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 листопада 2019
08.30

Пам’ятний мітинг та покладання квітів до Стели борцям за волю та незалежність України з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Місце проведення: м.Снігурівка, вул.Центральна, 87 (паркова зона біля БТДЮ).

Поділитися:

23 листопада 2019
15.45

Пам’ятний мітинг та проведення Всеукраїнської акції “Запали свічку” до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Місце проведення: пам’ятний знак „Жертвам голодомору” (вул. Центральна, 181, біля церкви Миколая-зимового)

Поділитися:

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України