Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інформаційний канал «Робота в Миколаєві» – додатковий ресурс спілкування із шукачами роботи

 

Миколаївська обласна служба зайнятості постійно шукає нові канали розповсюдження інформації, щоб задовольнити потреби як роботодавців, так і шукачів роботи. З цією метою розроблений інформаційний канал  «Робота в Миколаєві», який є ще одним додатковим ресурсом спілкування із шукачами роботи. Про це на своїй сторінці  у Facebook написав директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

У ньому щодня виставляються актуальні вакансії від роботодавців та новини від Миколаївського міського центру зайнятості, а також різні корисні посилання на вебінари та цікаві статті.

Подивитись та підписатись на канал можна у Telegram, вказавши у пошуку – @recruiting_mmcz  або  за посиланням – https://t.me/recruiting_mmcz .

Якщо у вас є бажання розмістити вакансії на ресурсах служби зайнятості або дізнатись про нові робочі місця, то за детальною інформацією звертайтесь до Миколаївського міського центру зайнятості у Сектор рекрутингу. Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 68, телефони: (063) 378-17-91 (також відповідаємо у Viber, Telegram, WhatsApp за цим номером) та (0512) 37-24-35, e-mail: rekrutermmcz@i.ua.

Поділитися:

Дата: 04.07.2019 | 18:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України