Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про діяльність спостережної комісії при райдержадміністрації за січень – червень 2019 року.

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.03.2017 року №146-р при Снігурівській районній державній адміністрації створена та здійснює діяльність спостережна комісія.

У своїй діяльності комісія співпрацює з органами місцевого самоврядування, Снігурівським відділом поліції  Головного управління Національної  поліції України в Миколаївській області, Снігурівською районною філією обласного центру зайнятості, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, громадськими організаціями.

Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання. За  січень-червень 2019 року  проведено 4 засідання. Комісією розглянуто та внесено до Снігурівського районного суду 3 справи на умовно-дострокове звільнення, 1 справа на помилування.

17 квітня 2019р. в Снігурівській виправній колонії №5  проведено семінар з питань підготовки до звільнення засуджених, за участю представників відділу Снігурівського бюро правової допомоги, Снігурівської районної філії обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, спостережної комісії при райдержадміністрації, які провели  серед засуджених інформаційно – роз’яснювальну роботу з актуальних питань.

05 червня 2019 року проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації з залученням представників Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області. На засіданні розглянуто питання щодо виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 №2235-VIII по Снігурівському району та надано відповідні рекомендації.

Станом на 1 липня 2019 року на обліку спостережної комісії при райдержадміністрації перебуває  6  осіб, звільнених від відбування покарання, із них  5 осіб  звільнено умовно-достроково.

Звільнена особа ставиться на облік спостережної комісії. Після чого членами спостережної комісії вивчається спосіб життя звільнених з місць позбавлення волі, встановлюється коло їх спілкування, джерела існування, надаються консультації правового та соціального характеру, а також визначаються проблеми та побажання людей зазначеної категорії. Кожній особі, яка відбувала покарання та звільнилася на постійне місце проживання до Снігурівського району надається пам’ятка про роботу всіх служб району, яка допомагає звільненому в соціальній адаптації.

В роботі спостережної комісії приймає участь голова Товариства Червоного Хреста в Снігурівському  районі. В січні – червні 2019 року Товариством надано допомогу засудженим особам, які відбувають покарання у Снігурівській виправній колонії  на суму 600,00 грн. (медичні маски – 2000 шт.).

За детальною інформацією щодо роботи спостережної комісії звертайтесь за тел.: тел. 3-13-30 – голова   комісії,     заступник    голови    райдержадміністрації Гищак А.; тел. 2-26-05 – заступник голови спостережної комісії при райдержадміністрації    Голдун С.;      тел. 2-14-45 – секретар  комісії Трофименко Т.

Поділитися:

Дата: 04.07.2019 | 18:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 листопада 2019
08.30

Пам’ятний мітинг та покладання квітів до Стели борцям за волю та незалежність України з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Місце проведення: м.Снігурівка, вул.Центральна, 87 (паркова зона біля БТДЮ).

Поділитися:

23 листопада 2019
15.45

Пам’ятний мітинг та проведення Всеукраїнської акції “Запали свічку” до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Місце проведення: пам’ятний знак „Жертвам голодомору” (вул. Центральна, 181, біля церкви Миколая-зимового)

Поділитися:

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України