Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Усі перевізники мають дотримуватися вагових обмежень», — Інна Бойко щодо ситуації з аварійним станом Василівського понтонного мосту

У четвер, 4 липня 2019 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко разом зі своїм заступником провели зустріч з представниками Снігурівського відділу поліції ГУНП з приводу ремонту Василівського понтонного мосту та провели його огляд.

Як відомо, Василівський понтонний міст, який сполучає населені пункти Василівської, Павлівської та Тамаринської сільських рад з районним центром знаходиться в аварійному стані. Практично щороку були випадки затоплення мосту перевізниками, у тому числі перевізниками з Херсонської області, на яких постійно скаржаться мешканці вищевказаних сільських рад, особливо мешканці села Євгенівка.

Зовсім нещодавно, в результаті проїзду вантажівок, були зірвані металеві листи, які з’єднують міст з берегом. Це дуже ускладнило проїзд легкового транспорту.

Причому, дуже обурює той факт, що водії вантажівок ставляться до питання вагових обмежень вкрай недобросовісно. Один із прикладів такого поводження — навмисне пошкодження дорожнього знаку обмеження проїзду транспорту вагою понад 20 тон. Цей дорожній знак водії неодноразово намагалися зірвати, його також згинали навпіл, задували монтажною піною та за допомогою розчинної рідини стирали частини надписів таким чином, щоб він виглядав як знак обмеження швидкості у 20 км.

Головою райдержадміністрації разом з відділом поліції складено відповідний акт, який направлено на розгляд до управління інфраструктури облдержадміністрації, бо вони є балансоутримувачем цієї дороги.

«Оскільки автодорога та Василівський понтонний міст знаходяться на балансі управління інфраструктури облдержадміністрації, мною, як головою РДА сьогодні було проведено перемовини з управлінням, а також керівником ТОВ “Миколаївавтодор”, який є переможцем тендеру з обслуговування та ремонту даного моста. Згідно досягнутих домовленостей працівники ТОВ “Миколаївавтодор” мають провести необхідні зварювальні роботи. І вже через два тижні має розпочатися ремонт понтонів та основних вузлів даного моста», — зазначила Інна Бойко.

Поділитися:

Дата: 04.07.2019 | 17:57


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 листопада 2019
08.30

Пам’ятний мітинг та покладання квітів до Стели борцям за волю та незалежність України з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Місце проведення: м.Снігурівка, вул.Центральна, 87 (паркова зона біля БТДЮ).

Поділитися:

23 листопада 2019
15.45

Пам’ятний мітинг та проведення Всеукраїнської акції “Запали свічку” до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Місце проведення: пам’ятний знак „Жертвам голодомору” (вул. Центральна, 181, біля церкви Миколая-зимового)

Поділитися:

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України