Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко та Андрій Закусілов до Дня Конституції України та Дня молоді відкрили перший в районі футбольний майданчик зі штучним покриттям

27 червня 2019 року в Снігурівці став особливим днем – гарна подія зібрала молодь міста в загальноосвітній школі №3, на базі якої відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям. Наші діти дуже люблять футбол. І сьогодні, отримавши цей подарунок, молодь отримала перспективу далі розвивати спорт, підтримувати здоровий спосіб життя. Тепер кожен може втілити свою мрію – пограти на справжньому футбольному полі зі штучним покриттям.

Це поле стало справжнім подарунком для школярів та для дорослих жителів нашого міста, і це стало можливим завдяки старанням людей, яким небайдужа доля молодого покоління, які усвідомлюють ціннісну вагу спорту у вихованні фізично загартованого покоління українців.

Участь у церемонії відкриття брали депутат обласної ради Андрій Закусілов, голова РДА Інна Бойко зі своїми заступниками, голова райради Тетяна Мезіна, начальник відділу освіти Любов Мендус, директор ЗОШ №3 Юрій Голдун, тренери та вихованці ДЮСШ, батьки та мешканці міста.

«Коли до мене звернувся депутат облради Андрій Закусілов з інформацією, що в області виділяють кошти на будівництво 14-ти футбольних майданчиків, і що є можливість залучити кошти для будівництва таких майданчиків і в нашому районі, ми відразу зібрали депутатський корпус районної ради. і довели їм нашу пропозицію. Відтак, перше в районі футбольне поле зі штучним покриттям з’явилось на базі міської ЗОШ №3. Я дуже рада, що ми побудували для вас цей майданчик. Хтось вірив, хтось ні. Але ми були впевнені, що ми це зробимо. Ми хочемо, щоб цей майданчик не був просто пам’ятником, а щоб ви тут займались щодня. Я вітаю вас з цим святом. Вірю, що поступово ми побудуємо такі майданчики також і в інших населених пунктах», — зазначила очільниця району Інна Бойко.

Також, голова райдержадміністрації додала, що невдовзі в районі з’являться ще три подібні майданчики – в с.Павлівка, у Снігурівській районній гімназії ім.Т.Г.Шевченкав та у Широківській ОТГ в селі Новопетрівка.

До слів привітань також долучився і депутат облради Андрій Закусілов, який подарував футбольний м’яч наймолодшим учням школи. Андрій Миколайович додав, що вчителями цієї ж школи був розроблений проект по ремонту спортивної зали на 600 тис.грн. До речі, в цьому ж спортзалі регулярно проводяться змагання по волейболу.

Новий спортивний майданчик «випробували» вже у день відкриття. Після урочистого відкриття майданчик освятив місцевий священик отець Василь, а дівочі танцювальні колективи показали невеличке шоу з елементами чирлідінгу. Право першого удару на майданчику надали учневі Сазоненко Віктору.

Сьогодні ми маємо надію, що можливо через декілька років хтось з учнів буде представляти нашу країну на спортивних аренах світу!

Поділитися:

Дата: 27.06.2019 | 21:52


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога