Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівці відбувся концерт з нагоди 23-ї річниці Конституції України

 

Хай знає весь світ про нашу країну,
Де синєє небо та жовті поля.
Хай квітне щаслива моя Україна!
Найкраща, безцінна, єдина земля.

 

Бути українцем — значить пишатися своєю Вітчизною. І нам є чим пишатися. Ми  пишаємося красою української природи, давніми традиціями і мудрістю предків, найбагатшою культурною спадщиною.

Сьогодні, 27 червня 2019 року, в Снігурівському районному будинку культури пройшли урочисті заходи, присвячені 23-й річниці Конституції України.

Присутніх зі святом привітали голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна.

«Щиро вітаю Вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України! Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Також, ми маємо не забувати, що сьогодні наші захисники на Сході України відстоюють визначені в Конституції непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави. Нехай скінчиться війна на нашій землі. Нехай небо завжди буде мирним над нашими головами. Нехай у ваших домівках буде більше світлих і яскравих днів. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах», — зазначила очільниця району Інна Бойко у своєму виступі.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО наших земляків.

Тільки почуття любові й глибокої гордості за Вітчизну разом з вірою у її величне майбутнє дає кожному українцеві право стверджувати: це моя країна, мій народ!

Своїми запальними піснями та танцями артисти районного будинку культури, Снігурівської дитячої школи мистецтв та будинку творчості дітей та юнацтва  подарували присутнім гарний настрій.

Поділитися:

Дата: 27.06.2019 | 17:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога