Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Візьміть  малюка  до родини!

 

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичайні ролі –  мама і тато… Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальними, дорослішими, досвідченішими.

Алє є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли він вже трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду і  навіть встиг зневіритися у тому, що на світі існують добрі та люблячі дорослі, котрі  пройшли до батьківства шляхом усиновлення.

Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх.

Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку.

Загляньте у її сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження. Вона буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Вона буде любити вас. Вона буде пробачати вам помилки, так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.

Зрозуміло, що усиновлення – це дуже складний процес, який вимагає багато терпіння і відваги. А найголовніше це любов, яка повинна народитися в вашому серці до усиновленої дитини.

Та якщо Ви набралися терпіння та вирішили усиновити дитину – звертайтеся до служби у справах дітей райдержадміністрації. Вона  знаходиться за адресою: м.Снігурівка, вул. Центральна, 72 ( музична школа І поверх). Саме наші спеціалісти  нададуть Вам детальну інформацію щодо збору пакету документів на усиновлення, поставлять Вас на відповідний облік,  розкажуть  про дітей, які підлягають усиновленню та допоможуть підготувати документи до  суду.

Обов’язкові умови при усиновленні  – відсутність судимостей у майбутніх батьків, наявність або право користування житловим приміщенням, прибуток сім’ї за останні 6 місяців, висновок про стан здоров’я.

Особа, яка усиновила дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування має право на отримання одноразової допомоги при народжені дитини (розмір, як при народженні  дитини), на отримання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, на отримання одноразової оплачувальної відпустки тривалістю 56 календарних днів та на  одержання щорічної оплачувальної відпустки, тривалістю 10 календаних днів.

І нехай прийняття Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті !

 

Н.Алєксеєва

завідувач сектору опіки,

піклування та усиновлення

служби у справах дітей  РДА

Поділитися:

Дата: 26.06.2019 | 17:42


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога