Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

0,5 млн гривень на створення та 1,5 млн на розвиток бізнесу в Миколаївській області надано з Фонду ЗДССУВБ

У вівторок, 25 червня, в Миколаївському обласному центрі зайнятості відбулась бізнес-зустріч «Разом до успіху» для діючих і майбутніх підприємців. Її мета – привернути увагу громадськості до важливості значення малого та середнього бізнесу в розвитку Миколаївського регіону.

«Такі інформаційні майданчики для спілкування представників служби зайнятості з підприємцями є тактичним кроком у визначенні та вирішенні важливих питань регіону, зміцненні ділових та партнерських стосунків, джерелом створення нових робочих місць, – зауважив директор Миколаївського ОЦЗ Дмитро Оборонько. – Цього року за допомогою служби зайнятості в Миколаївській області 19 безробітних стали підприємцями, а 61 роботодавець отримав компенсацію ЄСВ за працевлаштування 125 людей, які шукали роботу через регіональну службу зайнятості. Це є суттєвим стимулюванням створення нових робочих місць та розвитку підприємницької ініціативи».

Загалом протягом першого півріччя 2019 року роботодавцям сплачено 1 млн 300 тис. грн на компенсацією ЄСВ.

Крім того, служба зайнятості має можливість компенсувати роботодавцям заробітну плату та нарахування на неї за працевлаштованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

За пів року 2 роботодавцям в області були надані компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. За діючими в поточному році договорами виплачено – 185,3 тис. грн.

Серед 19 безробітних, які відкрили власну справу з початку року, є, зокрема, 8 учасників АТО/ООС та ода внутрішньо переміщена особа. Троє з новоспечених підприємців лише у червні запровадять свій бізнес, їм саме для цього вручили сертифікати на отримання допомоги по безробіттю одноразово.

Розмір такої допомоги складав від 7 тис. грн. до 64 тис. грн. Загальна сума витрат з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття становить 520 тис. грн.

Свою діяльність підприємці-початківці розпочали в таких галузях, як:

– оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними і молюсками;

– технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів;

– надання послуг таксі;

– надання послуг перукарнями та салонами краси;

– роздрібна торгівля з лотків і на ринках;

– ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів;

– діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, тощо.

Віктор Гуляєв, наприклад, відкрив свою справу в індустрії знань, тепер проводить мотиваційні тренінги з особистісного розвитку. Своїм новим колегам-підприємцям він побажав дослухатися до свого внутрішнього голосу і пробувати започатковувати ту справу, яку дійсно любиш.

Олексій Губський, який минулого року відкрив власну кав’ярню «Veteranocoffee», на бізнес-зустрічі вже був присутній як роботодавець. Нещодавно він розширив свій бізнес і тепер є власником великого кафе, створив нове робоче місце для кухаря. За допомогою служби зайнятості він працевлаштував до себе безробітну людину з числа внутрішньо переміщених осіб, за що отримує компенсацію її заробітної плати. «Насправді, такі програми для створення підприємництва і компенсації ЄСВ і заробітної плати – це круто, адже дає шанс на самозабезпечення і полегшує тягар фінансової відповідальності перед тими, кого ти береш на роботу, особливо в період, коли твій бізнес тільки набирає обертів», – зазначив Олексій.

В ході спілкування учасники заходу ділилися своїм досвідом створення і розширення підприємництва, обговорювали бізнес-ідеї, обмінювалися контактами для подальшої співпраці, розповідали історії успіху та вирішення проблемних питань, в тому числі за допомогою фахівців служби зайнятості.

Гості зустрічі Артем Ващиленко, голова Української Асоціації центрів підтримки бізнесу, та Ігор Павлов, директор ТТОВ «Магістраль – Юг», побажали молодим підприємцям бути завжди цілеспрямованими, наполегливими та й надалі користуватися державними програмами підтримки і розвитку підприємництва.

«Ключові зміни у роботі служби зайнятості, в першу чергу, клієнтоорієнтовані та спрямовані на індивідуальне супроводження до позитивного результату. Тому для кожного роботодавця вже запропоновано обслуговування в особистого консультанта. До нього можна звернутися через різні конект-канали з будь-яких питань, що стосуються послуг з укомплектування вакансій, звільнення працівників, отримання компенсацій ЄСВ, компенсації заробітної плати за працевлаштування ВПО, організації тимчасових та громадських робіт, коворкінгу, організації співпраці з соціальними партнерами тощо», – зазначив Д.Оборонько.

Наприкінці бізнес-зустрічі роботодавцям вручили дипломи за активну життєву позицію та особистий внесок у створення робочих місць регіону.

 

Поділитися:

Дата: 26.06.2019 | 17:33


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога