Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко привітала представників гурту “Стежина” з прийдешнім святом Трійці

Трійця або Зелені свята є одним з найбільших християнських свят. Свято Святої Тройці – це пам’ять про те, як Святий Дух зійшов на апостолів і прославляння Святої Трійці.

Обрядові дійства, вокальні виступи та молитва − усе це організували представники гурту “Стежина” в Снігурівському територіальному центрі соціального обслуговування з нагоди відзначення Свята Святої Трійці. Традиційно, у свято Святої Трійці місце проведення заходів було прикрашене зеленню, гілочками з дерев та квітами.

На свято до представників гурту завітали голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна та настоятель Храму Святого Миколая літнього отець Володимир, які привітали усіх учасників гурту з прийдешніми святами. Також, на знак пошани людей поважного віку Інна Бойко та Тетяна Мезіна передали в територіальний центр, в якому перебувають учасники гурту, книги місцевих авторів “Снігурівщина: Із минулого – в майбутнє”

Поділитися:

Дата: 14.06.2019 | 21:32


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога