Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Підведено підсумки командно-штабних навчань

13 червня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання з приводу підбиття підсумків командно-штабних навчань, в ході яких були задіяні усі відповідні служби райдержадміністрації, міської ради, Широківської ОТГ та сільські ради району. Участь у засіданні брали голова РДА Інна Бойко, заступник начальника ГУ ДСНС України в Миколаївській області з реагування на надзвичайні ситуації Михайло Гриб разом з фахівцями головного управління ДСНС, представники служб та міськсільрад.

Фахівцями ГУ ДСНС провели короткий огляд відпрацьованих питань та проаналізували результати дій служб району, міста та Широківській ОТГ під час навчань та надали рекомендації щодо покращення роботи.

Рівень підготовки району загалом (включаючи РДА, Снігурівську міську раду та Широківську ОТГ) до дій за призначенням в умовах загрози та виникнення НС за підсумками КШН був оцінений як задовільний. Начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС Олександр Ліскович наголосив, що лише райдержадміністрація зробила все для того, щоб район в цілому отримав позитивну оцінку.

«Такі навчання – це запорука злагоджених дій щодо попередження можливих надзвичайних ситуацій та їх успішної ліквідації, в разі їх виникнення. Це також дієвий спосіб підвищення професіоналізму усіх відповідних структур», – резюмувала Інна Бойко за підсумками проведених навчань.

Поділитися:

Дата: 14.06.2019 | 21:21


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога