Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

З початку року роботодавці Миколаївщини надали близько 1000 вакансій щодо залучення безробітних на сезонні роботи

 

З початку 2019 року роботодавцями подано 997 актуальних вакансій з сезонним характером роботи, з них 768 вакансій укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

«Враховуючи те, що Миколаївщина передусім є сільськогосподарським регіоном, найчастіше роботодавці шукають собі сезонних працівників для виконання робіт в овочівництві, садівництві, виноградарстві та птахівництві. Це зручно і вигідно як для роботодавців, так і для шукачів роботи, які отримують додатковий заробіток», – зазначив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Серед сільськогосподарських підприємств області, які наймають людей для догляду та збирання овочів і фруктів, є ТОВ “АГРО МАКС” Вітовського району; ПВТФ “АГРОСВІТ” та ТОВ “ПОНОМАР” Березнегуватського району; ПАТ “РАДСАД” Миколаївського району; ФОП Кацан В.А.Кривоозерський район. Також актуальною для Миколаївщини є сезонна зайнятість на інкубаційно-птахівничих інкубаторних станціях. Однією з таких є ПП “АП “БЛАГОДАТНЕНСЬКИЙ ПТАХОПРОМ” Арбузинського району, яка в поточному році подала 187 вакансій (19 % від загальної кількості сезонних вакансій поданих до служби зайнятості), з яких 180 було укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

Крім того, Миколаївська область є санаторно-курортною зоною, тому найбільше пропозицій сезонної зайнятості на базах відпочинку Березанського та Очаківського районів(б/в “Зоря”-“Машпроект” (Коблево); ПДЗОВ “Алий парус” (с. Рибаківка); ТОВ “Санаторій “Борисфен” (Очаків); ТОВ «Оздоровчий комплекс санаторного типу “Ольвія” для дітей, підлітків та молоді (Очаків) та інші).Особливою популярністю під час гарячого сезону користуються вакансії офіціантів, покоївок, кухарів, рятувальників, барменів, адміністраторів, аніматорів.

Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці, становить від 5 до 8,5 тис. грн.

Поділитися:

Дата: 13.06.2019 | 18:50


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога