Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко в рамках командно-штабних навчань провела засідання комісії ТЕБ та НС

11 та 12 червня в рамках командно-штабних навчань у райдержадміністрації відбулось засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації Інни Бойко та за участі начальника управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України В Миколаївській області Олександра Лісковича, сільських голів, керівників установ та організацій району.

Було відпрацьовано ввідні по ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру та введення в дію надзвичайного стану. Представники служб району та сільські голови доповіли про порядок дій та хід ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

«У наш час питання цивільного захисту має особливе значення. Кожен має розуміти, що у випадку надзвичайної ситуації ми повинні власними зусиллями забезпечити захист населення. І у випадку введення надзвичайного стану, усі відповідні служби району мають оперативно та з усією відповідальністю приймати рішення. Тому, чим більше буде таких перевірок і навчань – тим легше буде порядок дій для реагування на різного роду надзвичайні ситуації. Усі зауваження, які будуть виникати в ході навчань будемо відпрацьовувати», — зазначила Інна Бойко.

Працівниками ГУ ДСНС були надано ряд рекомендацій відповідним службам району.

Поділитися:

Дата: 12.06.2019 | 19:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

2

Всього одужало

1

Всього хворіє

1

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога