Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

За сприяння ОБСЄ в Снігурівці та Євгенівці відбулися чергові інформаційно-роз’яснювальні зустрічі з питань децентралізації

7 червня 2019 року відбулись ще дві заплановані інформаційно-роз’яснювальні зустрічі експертів децентралізації з мешканцями села Євгенівка та міста Снігурівка в рамках проекту “Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації” за сприяння координатора проектів ОБСЄ в Україні. В зустрічі взяли участь координатор проведення тренінгів ОБСЄ по Миколаївській області Олександр Дудюк, консультант з юридичних питань Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Лідія Віштал, експерт з децентралізації Михайло Шелеп, а також перший заступник голови РДА Сергій Верловицький, депутати районної ради, представники установ освіти і культури, мешканці міста та населених пунктів району.

Досить актуальним питанням для мешканців були питання утримання доріг, навчальних закладів та обговорення шляхів наповнення бюджету, податки та бюджетні відносини між громадами за надання відповідних послуг.

Не менш цікавою була розмова про механізми прийняття рішень у об’єднаній громаді, а також роль і вплив жителів об’єднаної громади на прийняття рішень.

Успіх вашої громади в деякій мірі залежить і від вашої активності. Ви також маєте доносити свої пропозиції та проблеми до старост та до обраних вами депутатів”, – пояснив Михайло Шелеп.

Обговорили також специфіку центру та периферії громади, а також деякі моменти в контексті представлення інтересів виборців і окремих населених пунктів в громаді. Відповідно були надані фахові роз’яснення по старостинським округам, ролі старости при прийнятті радою ОТГ рішень, які стосуються старостинського округу. Наостанок, були надані відповіді на питання щодо виборчої системи на перших виборах у громадах.

Поділитися:

Дата: 08.06.2019 | 9:30


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога