Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівці стартували інформаційно-роз’яснювальні зустрічі з питань перших виборів в ОТГ

5 та 6 червня 2019 року, в рамках проекту “Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації” за сприяння координатора проектів ОБСЄ в Україні, в місті Снігурівка пройшли перші дві інформаційно-роз’яснювальні зустрічі експертів децентралізації з місцевими мешканцями. В зустрічі взяли участь координатор проведення тренінгів ОБСЄ по Миколаївській області Олександр Дудюк, директор Фонду розвитку міста Миколаїв Михайло Золотухін, експерт з децентралізації Михайло Шелеп, а також керівництво району, депутати районної та міської рад, представники установ, мешканці міста та населених пунктів району.

«Метою цих зустрічей є донесення інформації, аби майбутні депутати та громадськість знали повноваження громади. Що саме вони отримають від об’єднання і які в них будуть можливості, щоб покращити життя мешканцям своєї громади», – пояснює Олександр Дудюк.

Присутнім довели інформацію про основні напрямки реформи, засади та завдання, розглянули основні сфери відповідальності, джерела наповнення бюджету. Учасники зустрічі доволі жваво обговорили питання повноважень старост, залучення громади до прийняття рішень в ОТГ. Присутні представники сільських рад, які залишились не охопленими процесом об’єднання, також отримали доволі слушні поради та консультації від експертів.

Нагадуємо, що в Снігурівці пройдуть ще дві зустрічі з питань децентралізації – 7 червня о 14.00 в актовій залі Снігурівської дитячої школи мистецтв та 10 червня також о 14.00 в залі засідань Снігурівської ЦРЛ. Окрім того, зустрічі пройдуть і в інших населених пунктах району, з графіком можна ознайомитись тут.

Поділитися:

Дата: 06.06.2019 | 21:51


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога