Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Калинівських первинних ветеранських організаціях пройшли звітно-виборчі збори

У вівторок, 4 червня 2019 року, в селах Калинівка та Бурханівка відбулися звітно-виборчі збори ветеранських організацій, в яких прийняли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, начальник управління соцзахисту населення Світлана Голдун, голова районної організації ветеранів Андрій Кармазін та сільський голова Сергій Ткаченко.

Під час зборів, голови первинних ветеранських організацій Володимир Пшеничняк села Калинівка та Раїса Пшенична з Бурханівки прозвітували про проведену роботу. Учасники зборів позитивно оцінили роботу голів первинних ветеранських організацій, і тому, одноголосно було прийнято рішення про їх обрання на наступні чотири роки. Голови подякували присутнім за довіру, після чого було затверджено склад президії первинних ветеранських організацій.

Традиційно учасники конференції делегували голів первинок для участі в районній звітно-виборчій конференції, яка орієнтовно має відбутися в липні поточного року.

Крім того, очільниця району Інна Бойко обговорила з присутніми мешканцями населених пунктів Калинівської сільської ради та сільським головою ряд важливих питань соціально-економічного розвитку.

Поділитися:

Дата: 05.06.2019 | 13:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:



Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1



Безоплатна правова допомога