Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Онлайн-опитування: Роботодавці Миколаївщини можуть заявити про потребу в кадрах на перспективу

 

3 червня розпочалося анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік, запроваджене державною службою зайнятості. Заповнити анкети можна у «Персональному кабінеті» на сайті установи mik.dcz.gov.ua у розділі «Опитування». Звертаємо увагу, що сервіс доступний для роботодавців, які зареєструвалися в службі зайнятості, та мають логін і пароль для входу в персональний кабінет. За додатковою інформацією щодо реєстрації у персональному кабінеті та заповненні анкети можна звернутися до найближчої філії Миколаївського обласного центру зайнятості або міського центру зайнятості.

«Кожен роботодавець має ситуативний і перспективний план кадрового забезпечення, ситуативні потреби роботодавців ми вже бачимо по факту, аналізуючи базу наявних вакансій, і допомагаємо їх укомплектовувати. Інформація про перспективну потребу дозволить нам спрогнозувати ринок праці на наступний рік і завчасно зреагувати на його запити, – зазначив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько. – Тож, запрошуємо всіх роботодавців області пройти онлайн-опитування».

Результати анкетування оброблятимуться фахівцями Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та будуть використані при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2020 рік.

Довідково: В опитуванні щодо потреби в працівниках на 2019 рік взяли участь 13 тис. роботодавців України, які повідомили про потребу в 46 тис. працівників. Найбільший попит є на водіїв, трактористів, слюсарів, швачок, електрогазозварників, токарів, електромонтерів, дорожних робітників, машиністів конвеєра, екскаватора, кранівників та інших.

Поділитися:

Дата: 05.06.2019 | 8:08


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України