Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Шановні снігурівчани! Запрошуємо до обговорення!

В рамках проекту “Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації”, координатором проектів ОБСЄ в Україні планується провести в населених пунктах Снігурівського району інформаційно-роз’яснювальні зустрічі із виборцями до майбутніх Снігурівської та Горохівської об’єднаних територіальних громад, які відбудуться за наступним графіком:

 

Місто Снігурівка:

5 червня 2019 року о 14.00 – м.Снігурівка, актова зала Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

6 червня 2019 року о 14.00 – м.Снігурівка, зала засідань Управління каналів річки Інгулець (УК ІЗС)

7 червня 2019 року о 14.00 – м.Снігурівка, актова зала дитячої школи мистецтв

10 червня 2019 року о 14.00 – м.Снігурівка, зала засідань Центральної районної лікарні

 

Снігурівський район:

7 червня 2019 року о 10.00 – с.Євгенівка, приміщення сільського Будинку культури

10 червня 2019 року о 10.00 – с.Павлівка, приміщення сільського Будинку культури

11 червня 2019 року о 10.00 – с.Горохівське, приміщення сільського Будинку культури

11 червня 2019 року о 14.00 – с.Баратівка, приміщення сільського Будинку культури

 

Запрошуємо взяти участь у зустрічах лідерів громадської думки, кандидатів у депутати/голови ради ОТГ, представників органів місцевого самоврядування, осіб, які за специфікою своєї діяльності комунікують з великою кількістю людей (напр. вчителі, Лікарі, соціальні працівники, бібліотекарі), місцевих підприємців, керівників установ, членів виборчих комісій та всіх небайдужих!

 

Перелік тем для обговорення на
інформаційно-роз’яснювальних зустрічах
з виборцями перед виборами 30 червня 2019 року

Перші місцеві вибори в контексті реформи децентралізації. Мета, етапи децентралізації, на якій стадії цей процес в цій конкретній громаді Які можливості існують для розвитку об’єднаних громад. Бюджет ОТГ, чим він відрізняється від «старих» громад, які нові можливості виникають після об’єднання. Підтримка з боку держави та програм міжнародної технічної допомоги.

Функції і повноваження органів місцевого самоврядування, що обираються на місцевих виборах, чим вони відрізняються від «старих» органів місцевого самоврядування. Повноваження органів місцевого Самоврядування, що обираються. Яким чином рішення цих органів впливатимуть на життя людей: наповнення і використання бюджету громади, питання освіти, медицини, транспорт, дороги, впорядкування територій. стратегічний розвиток громади. Більше можливостей – більше відповідальності.

Вибори як механізм представлення інтересів виборців у ОТГ. Механізми прийняття рішень у об’єднаній громаді. Роль і вплив жителів об’єднаної громади на прийняття рішень, Центр та периферія громади: представлення інтересів виборців і окремих населених пунктів в громаді. Які якості важливі для обраних осіб органів місцевого самоврядування, щоб вони ефективно представляли своїх виборців в керівних органах громади? Старостинські округи, роль старости при прийнятті радою ОТГ рішень, які стосуються старостинського округу. Виборчі система на перших виборах у громадах (акцент – виборча система для міських ОТГ). Виборчі права ВПО (там, де це актуально).

Виборча кампанія: як мас за законом проводитися агітація. Заборона використання підкупу і “адмінресурсу”. Різниця між проведенням агітації та прямим чи непрямим підкупом виборців Змістовність агітації: змагання ресурсів чи змагання програм? Чи є у кандидатів бачення та пропозиції щодо розв’язання насущних проблем громади? Декларації про доходи, витрати з виборчого фонду. Відповідальність за порушення законодавства під час агітації, зокрема щодо підкупу та адмінресурсу.

Голосування. Як перевірити себе у списку виборців, як проголосувати вдома у разі хвороби. Потрібні для голосування документи. Особисте, таємне голосування. Заборона передачі бюлетеня стороннім особам, заборона фото-відеозйомки бюлетеня. Голосування осіб, що самостійно не можуть заповнити або вкинути бюлетень. Як не зіпсувати бюлетень. Розподіл мандатів між депутатами (для міських ОТГ).

Організація виборів (для членів виборчих комісій). Графік навчання Тренінгового Центру ЦВК – заохочення відвідування. Використання системи онлайн-навчання «Виборком». Кримінальна відповідальність за порушення закону, в т.ч. за видання бюлетеня без паспорта, підписання чистих протоколів, тощо (заохочувати до навчання). Відповіді на нагальні питання, що можуть виникати щодо організації виборів.

 

Поділитися:

Дата: 04.06.2019 | 13:59


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога