Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Коротко про головне

У понеділок, 3 червня 2019 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду за участі голови райради Тетяни Мезіної, керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району. Велику увагу керівництвом району було приділено питанням освіти та соціального захисту. Зокрема, очільниця району звернула увагу начальника відділу освіти РДА Любові Мендус та головного лікаря КНП ПМСД Павла Соловйова на звернення, які надійшли від мешканців села Горохівське, що стосувались стану дитячого садка та забезпечення медикаментами в Горохівському ФАПі. Інна Бойко доручила тримати дані питання на контролі.

Крім того, очільниця району зазначила, що цього тижня відбудеться зустріч з проектантом з питань розробки ПКД на ремонт санітарних вузлів у деяких навчальних закладах.

В ході наради піднімали питання наповнення бюджету, а саме: сплата ПДФО працівників тих установ, які стають безбалансовими, в бюджет району.

Обговорили також питання впровадження грантових проектів, стан виплати пенсій та інших соціальних виплат, підготовка до командно-штабних навчань.

В ході наради було обговорено і ряд інших питань, після чого були надані протокольні доручення.

 

Поділитися:

Дата: 04.06.2019 | 7:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога