Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Колективний договір – трудова конституція підприємства

Сучасний колективний договір є актом безпосередньої участі трудових колективів у формуванні соціально-трудових відносин на підприємстві, створенні локальних норм трудового права, виходячи з чинного законодавства про працю.

Успішне проведення колдоговірної компанії можливе лише за умови порозуміння та конструктивного соціального діалогу сторін. Переговори – нелегкий та тривалий процес пошуку взаємоприйнятих рішень та узгодження інтересів їх учасників. Тому на виконання вимог статей 2, 10 Закону України «Про колективні договори і угоди», статті 65 Господарського кодексу України, статей 11, 12 Кодексу законів про працю України, статей 19, 20 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» необхідно в рамках соціального діалогу завчасно розпочинати переговори щодо укладення колективних договорів з наступною їх повідомною реєстрацією у місячний термін.

При розробці колдоговорів мають бути додержані гарантії, передбачені діючим законодавством, норми та положення Генеральної, галузевих та регіональних угод. Особливу увагу слід звернути на питання збереження та створення нових високоефективних робочих місць, забезпечення здорових і безпечних умов праці, гідної заробітної плати та недопущення її заборгованості, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації.

Укладання та виконання колективних договорів є запорукою стабільності трудових відносин, надійним механізмом ефективного соціального захисту працівників та запобігання колективним трудовим конфліктам.

 

Л. КАРАЧЕНЦЕВА – заступник начальника

управління соціального захисту населення

райдержадміністрації

Поділитися:

Дата: 03.06.2019 | 21:23


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога