Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Семінар «Нові можливості та виклики для жителів багатоквартирних будинків. Впровадження енергоефективних рішень»

29 травня 2019 року в Снігурівській райдержадміністрації для голів ОСББ та жителів багатоквартирних житлових будинків пройшов інформаційно-консультаційний семінар на тему «Нові можливості та виклики для жителів багатоквартирних будинків. Впровадження енергоефективних рішень». В роботі семінару разом із запрошеними жителями міста взяли участь голова Снігурівської райдержадміністрації Бойко І.В., заступник голови Снігурівської райдержадміністрації Гищак А.М., регіональний координатор ПРООН у Миколаївській області Гвоздь Т. та експерт проекту IFC в Миколаївській області Литвиненко М.

Основна мета семінару – ознайомлення голів ОСББ та жителів багатоквартирних житлових будинків з проектом «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), що фінансується Європейським Союзом та впроваджується ПРООН в Україні, активізує свою діяльність в регіонах України. Регіональний координатор ПРООН в Миколаївській області Тетяна Гвоздь презентувала даний Проект ЄС/ПРООН, в рамках якого поділилася інформацією про програми сприяння термомодернізації багатоквартирних будинків та розповіла про проект «HOUSES». Проект надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі та допомагатиме у взаємодії ОСББ із Фондом енергоефективності.

Експерт проекту IFC (Міжнародна фінансова корпорація, одна з п’яти інституцій Групи Світового банку, метою якої є сприяння економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі) Максим Литвиненко розповів про особливості роботи Фонду енергоефективності та основні етапи термомодернізації багатоповерхівок ознайомив усіх присутніх з видами та можливостями отримання кредиту на утеплення

Під час роботи семінару голови ОСББ ставили актуальні питання щодо кредитування. Вони отримали компетентні відповіді та методичну добірку «Як створити спроможне ОСББ з проектом HOUSES».

По завершенню семінару, заступник голови райдержадміністрації Гищак А.М. ознайомив усіх присутніх із набранням чинності Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з 1 травня 2019 року, який передбачає нарахування пені за несвоєчасну сплату послуг у розмірі 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення, а також: впровадження типових видів договорів, які дозволять співвласникам будинків або окремим споживачам самостійно обирати модель постачання комунальних послуг у їх будинках; домовлятися з компанією-управителем, яка буде надавати послуги, щодо вартості послуг; делегувати управителю частину функцій з управління спільним майном будинку; монетизацію субсидій на надання житлово-комунальних послуг; унормовує порядок надання послуги з управління будинком, який раніше юридично не був визначений.

 

Відділ містобудування, архітектури,
житлово-комунального господарства
та цивільного захисту райдержадміністрації
Поділитися:

Дата: 31.05.2019 | 18:37


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога