Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Увага, конкурс!

 

Громадська організація „Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації „Союз осіб з інвалідністю України” спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінням культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Центральною бібліотекою ім. М.Л. Кропивницького, Миколаївською обласною організацією Національної спілки письменників України проводить ХІ обласний авторський конкурс художньої творчості серед осіб з інвалідністю «Перлини Півдня».

Головною метою конкурсу є сприяння процесу реабілітації, соціальної адаптації людей з інвалідністю засобами мистецтва, пошук нових талантів та їх підтримка.

Конкурс проводиться за жанрами: авторські пісня, поезія, проза, художнє та декоративно – прикладне мистецтво.

Учасниками конкурсу можуть бути люди з інвалідністю, вік не обмежується.

На участь у конкурсі надається не більше 3-х творів (виконується один)

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 10.06.2019 р. за адресою: 54001, м. Миколаїв, вул. Спаська, 43, Обласна організація „ВО „СОІУ”, факс 37-67-11, тел. для довідок: 37-67-11, 37-67-03. Електронна адреса: mikolaiv_soiu@ukr.net, а також в районних та міських організаціях осіб з інвалідністю.

До заявки надається ксерокопія довідки МСЕК про інвалідність або пенсійного посвідчення, фото учасника та коротка біографічна довідка.

Термін та місце підведення підсумків конкурсу: 5 липня 2019 р., Миколаївський академічний художній російський драматичний театр, Адміральська, 25.

За більш ґрунтовною консультацією можна звертатись до відділу соціального обслуговування та реабілітації управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації, за адресою вул. Центральна, 173,  м. Снігурівка, Миколаївської обл, довідки за телефонами (05162) 2-13-18, 2-26-05. Адрес електронної пошти: uszn@snigurivka-rda.gov.ua.

 

Поділитися:

Дата: 29.05.2019 | 20:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога