Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Увага! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста – бухгалтера архівного сектора Снігурівської РДА

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста – бухгалтера архівного сектора Снігурівської  районної державної адміністрації в Миколаївській області

(57300, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 120)

Загальні умови
Посадові обов’язки 1. Забезпечує контроль і відображення на рахунках бухгалтерського обліку господарських операцій, надає оперативну інформацію, складає та подає зведену бухгалтерську звітність відповідним органам у встановлені терміни.

2. Застосовує комп’ютерні та інші сучасні технічні засоби та технології обліково-обчислювальних робіт, здійснює облік товарно-матеріальних цінностей, зберігання первинних документів, облікових  регістрів бухгалтерської звітності.

3. Здійснює планування та розроблення  поточних планів асигнувань на утримання  сектора, складання кошторису витрат на утримання сектора та організовує їх фінансування.

4 Здійснює облік листів тимчасової непрацездатності та обчислення загального трудового стажу для призначення допомоги  по тимчасовій непрацездатності.

5. Виконує обов’язки секретаря експертної комісії сектору (ЕК), здійснює формування планів роботи ЕК, організовує її роботу, забезпечує своєчасну підготовку матеріалів на розгляд комісії, а також участь членів ЕК в засіданнях.

6. Здійснює приймання, зберігання документів постійного зберігання та забезпечує їх збереженість, надає консультації з питань організації забезпечення збереженості архівних документів.

7. Здійснює ремонт, оправлення, картонування документів, займається топографуванням, копіюванням архівних документів, виконує друкарські, палітурні роботи та ремонт документів з паперовою основою.

8. Виконує запити юридичних і фізичних осіб, здійснює пошук документів за запитами громадян соціально-правового характеру та забезпечує їх виконання, готує запити на отримання у встановленому порядку від органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадських об’єднань інформацію, статистичні та оперативні дані, звіти та довідкові матеріали з питань, що належать до сфери діяльності сектора.

9. Бере участь у передачі державному архіву області архівних документів та довідкового апарату до них.

10. Готує підсумкові документи за результатами виконаних архівних робіт.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 4900 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

 

Строк подання документів для участі в конкурсі 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою:                                                   м.Снігурівка, вул. Центральна, 72, ІІ поверх, каб.206, до 16.00 11.06.2019 р.

Місце, час та дата проведення конкурсу Конкурс проводиться 14.06.2019 р. о 10.00 год. за адресою: м.Снігурівка, вул. Центральна, 72, ІІ поверх, каб.204
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Дигало Євгенія Володимирівна,

тел. (05162) 3 10 04

cadry_sng@ukr.net

 

 

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Вища освіта ступеня не нижче бакалавра або молодшого бакалавра фінансово-економічного спрямування
2. Досвід роботи Без досвіду роботи
3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою

 

Не є обов’язковим
Вимоги до компетентності
  Вимога Компоненти вимоги
1. Ділові якості Виваженість, здатність концентруватись на деталях, аналітичні здібності, оперативність обчислювальне мислення
2. Особистісні якості Відповідальність, наступність, емоційна стабільність
4. Технічні вміння Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office
Професійні знання
  Вимога Компоненти
1. Знання законодавства Знання:
1. Конституції України.
2. Закону України «Про державну службу».

3. Закону України «Про запобігання корупції».

2. Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції Знання:

1. Бюджетний кодекс України.

2. Типове Положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від
від 26 січня 2011р. № 59.

Законодавство з питань організації  бухгалтерського обліку і складання  звітності, основи економіки, організації праці та управління, порядок документального оформлення в бухгалтерському обліку облікових показників; методи економічного аналізу; трудове, фінансове та господарське  законодавство; правила ділового етикету, законодавство з питань охорони праці, правила техніки безпеки та пожежної безпеки, гігієни праці.

 

 

Поділитися:

Дата: 28.05.2019 | 13:02


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога