Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівці відбувся звітний концерт Снігурівської ДШМ

28 травня в Снігурівській дитячій школі мистецтв відбулася подія весела і водночас хвилююча. На звітному концерті закладу, який щорічно проходить в останні дні травня, щирими оплесками вітали випускників 2019 року. У святковому заході брала участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, члени батьківського комітету, колектив викладачів та мешканці міста.

Очільниця району привітала випускників школи з успішним закінченням навчання та подякувала високопрофесійному викладацькому колективу за сприяння у розвитку творчих здібностей дітей. Також, за сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток мистецької освіти, Інна Бойко нагородила грамотами Снігурівської РДА викладачів ДШМ Оксану Філоненко, Ольгу Кравець, Анну Пітель, Олега Ясінецького, Юлію Косенко та Олену Логвінову.

Привітала своїх учнів і директор ДШМ Олена Логвінова, яка після щирих слів привітання вручила випускникам документи про закінчення позашкільної освіти.

Кожен виступ, як квітка, вплітався в загальний віночок, що розквітнув різнобарв’ям під час концерту. Класичні твори, народні мелодії, естрадні композиції солістів та колективів створили атмосферу загального свята.

Схвильовані обличчя викладачів, як ніколи відповідальні діти, щасливі обличчя батьків, безліч гостей! Особлива урочиста, святкова атмосфера! Все це говорить про те, що звітній концерт Снігурівської дитячої школи мистецтв відбувся на високому культурному.

Поділитися:

Дата: 28.05.2019 | 19:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога