Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Розпочато ремонт доріг на території Нововасилівської сільської ради

На минулих вихідних розпочато ремонт автодоріг загального користування місцевого та комунального значення О15-19-05 сполученням (Снігурівка-Антонівка) – Нововасилівка – Галаганівка та С15-19-03 (Нововасилівка-Галаганівка) – Єлизаветівка. Слід відмітити, що цієї зими стан проблемних відрізків на вказаних автошляхах призвів до випадку застрягання автотранспорту. Не чекаючи потепління, за ініціативи голови РДА Інни Бойко, депутатів обласної ради та за сприяння управління інфраструктури ОДА було відразу залучено відповідну техніку для зняття верхнього шару ґрунту та багнюки аби забезпечити проїзд. Зважаючи на аварійний технічний стан вказаних автомобільних доріг, голова райдержадміністрації Інна Бойко звернулась до керівництва області з клопотанням включити вказані автодороги до проекту розпорядження голови ОДА щодо розподілу субвенції з державного бюджету на ремонт і експлуатаційне утримання доріг як таких, що потребують першочергового ремонту.

В понеділок, 27 травня 2019 року, заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак проінспектував хід ремонтних робіт, які розпочалися на автодорогах Нововасилівської сільської ради О15-19-05 та С15-19-03. Наразі проводиться згортання глини, укатування ґрунту віброкатком та улаштування стічних канав і стоків для попередження розмокання дорожнього покриття. Вже завезені перші вантажівки з щебеневою суміщщю для облаштування верхнього шару дорожнього покриття.

«Як ми і обіцяли мешканцям сіл, ми докладемо максимум зусиль, аби вирішити питання ремонту дорожнього покриття в напрямках сіл Галаганівка та Єлизаветівка. Також, запрошую жителів населених пунктів, депутатів всіх рівнів та усіх небайдужих громадян долучитися до громадського контролю за якістю виконання дорожніх робіт», – прокоментувала очільниця району Інна Бойко.

Поділитися:

Дата: 27.05.2019 | 19:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога