Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Обговорили питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій  формі

Сьогодні, 23 травня  2019 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з питань надання пільг у грошовій формі, яка відбулася за участі голови районної ради Тетяни Мезіної, представників управління соціального захисту населення та голів ОСББ.

Як повідомила заступник начальника – начальник відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Шангар, уряд постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.  Зазначеним порядком окреслено перелік пільг, оплата яких здійснюватиметься у грошовій формі, визначено розрахунок розміру пільг, механізм її виплати, операційні дії щодо виплати пільг у грошовій безготівковій формі, а також встановлено відповідальність за подання неправдивих відомостей.

Відтак, згідно з Порядком змінюється не лише підхід до виплати пільг, а й до їх розрахунку. Зокрема,  Порядком встановлено, що управління соціального захисту населення на підставі даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та інформації, отриманої  від управителів, виконавців комунальних послуг, ОСББ, щомісяця розраховуватимуть суму пільги виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів.

Отримувачі  пільг у грошовій формі зможуть використовувати на власний розсуд зекономлені в результаті ощадливого споживання послуг кошти.

Відповідно до постанови пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаватимуться у грошовій формі починаючи з жовтня 2019 р.

Очільниця району доручила представникам соцзахисту провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо призначення пільг та  субсидій у грошовій формі.

Окрім того, в ході зустрічі головами ОСББ міста було піднято ряд болючих проблемних питань, які не вирішуються керівництвом міста. Для вирішення проблем мешканців багатоквартирних будинків, головою райдержадміністрації було запропоновано провести спільну зустріч з міським головою та головами ОСББ.

Поділитися:

Дата: 23.05.2019 | 19:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога