Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Післядипломна освіта – шлях до мети”

22 травня  2019 року у Снігурівському професійному ліцеї пройшов урочистий захід з нагоди випуску першої в Україні групи з професії “Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів, 6-го розряду”. Протягом трьох місяців 15 слухачів з числа безробітних, під керівництвом Миколи Івановича Захарова, здобували знання в сучасних кабінетах та відточували навички безпосередньо на базі сільськогосподарських підприємств під час проходження виробничого навчання та виробничої практики.

На церемонії випуску першої в Україні групи були присутні: заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості Алпєєва Людмила Григорівна, директор Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ –  Заприкут Ірина Володимирівна, помічники-консультанти народних депутатів України Креміня Тараса Дмитровича та Бриченка Ігоря Віталійовича, керівники сільськогосподарських підприємств Снігурівського району.

Омріяні свідоцтва кваліфікованого працівника за професією “Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів, 6-го розряду” випускникам вручили заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості –  Алпєєва Людмила Григорівна та директор ліцею – Дмитрусенко Сергій Борисович. Вітаючи перших випускників групи, Людмила Григорівна зазначила, що отриманні знання та навички – це шлях до підняття конкурентоспроможності на ринку праці, прискорення працевлаштування та отримання стабільного фінансового доходу безробітними, тим паче що Снігурівщина – це край зрошення та розвинутого овочівництва.

Снігурівська районна філія Миколаївського ОЦЗ висловлює вдячність всім, хто, допоміг розбудові робітничих професій на Снігурівщині та надав можливість безробітним пройти перенавчання та вирішити питання працевлаштування.

 

Поділитися:

Дата: 23.05.2019 | 16:17


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

4

Всього одужало

2

Всього хворіє

2

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога