Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Допомога тим хто її потребує”

Більшість діючих підприємств є постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ. Служба зайнятості використовує широкий спектр послуг для забезпечення адресної допомоги кожному роботодавцю, виходячи з його потреб та можливостей. Багато роботодавців району уже встигли оцінити переваги партнерства з Снігурівською районною філією, комплексом послуг і підтримкою держави.

З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи з трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників днями заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Юлія Юхненко та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Іванова Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості провели робочу зустріч з трудовим колективом Снігурівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, яке подало до служби зайнятості інформацію про заплановане вивільнення своїх працівників.

Починаючи зустріч, Юлія Юхненко надала інформацію про стан ринку праці району та області, розʼяснила послуги служби зайнятості, перелік документів, які необхідні для реєстрації в службі зайнятості. Також заступник директора зупинилась на нових сервісах служби зайнятості таких як: “Електронна черга реєстрації безробітних”, який дозволяє користувачам отримувати частину послуг Служби зайнятості дистанційно; “Електронний кабінет шукача” який дозволяє безробітному в режимі онлайн створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатись про можливість професійного навчання та багато іншого.

Світлана Іванова донесла до відома присутніх інформацією про вакансії які актуальні у Снігурівському районі та Миколаївській області, окреслила перспективи працевлаштування осіб, які можуть залишитися без роботи, здійснивши аналіз надходження вакансій державних службовців до служби зайнятості за поточний рік, проаналізувавла перспективи створення нових робочих місць.

Під час зустрічі у працівників виникло багато запитань. На усі питання були надані вичерпні відповіді, присутні запевнені в тому, що кожен громадянин у випадку втрати роботи отримає гарантований соціальний захист у звʼязку з безробіттям та допомогу від служби зайнятості в пошуку роботи.

Поділитися:

Дата: 23.05.2019 | 16:13


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога