Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Майже дві сотні землевласників Миколаївщини отримали правову допомогу у рамках роботи антирейдерського штабу при ОДА

Антирейдерський штаб при Миколаївській обласній державній адміністрації за три місяці своєї діяльності надав правову допомогу майже двом сотням землевласників Миколаївщини та перешкодив здійсненню рейдерських захоплень земель. Крім цього, було повернуто землі Покровській громаді та декільком фізичним особам. Наразі правоохоронцями розслідується ряд кримінальних справ, у рамках оперативного реагування на ситуацію, що склалася навколо можливих порушень прав землевласників області. Про це стало відомо у ході засідання оперативного антирейдерського штабу у вівторок, 21 листопада. Участь у якому взяли перший заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь, заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова, народний депутат України Іван Мирошніченко та інші члени штабу.

«28 липня 2017 року у нас був з візитом Міністр Юстиції Павло Петренко, він мав бесіду з головою ОДА Олексієм Савченком, і було піднято питання щодо випадків рейдерства та щодо організації роботи для захисту аграріїв від рейдерства. І вже через 4 дні було засідання Уряду, на якому прийнято рішення щодо створення оперативних штабів. І на виконання цього рішення 11 серпня Розпорядженням голови облдержадміністрації такий штаб було створено при Миколаївській ОДА. Після цього проведено декілька засідань, є результати», – сказав В’ячеслав Бонь.

За час роботи штабу 196 жителів Миколаївщини звернулися за безоплатною правовою допомогою у рамках роботи мобільних точок доступу до правової допомоги у віддалених районах області. У більшості випадків допомоги вимагають питання землевласників, що пов’язані з підробкою документів, договорів оренди та додаткових угод до них, заміни сторінок договорів з боку орендарів, самовільного зайняття земельних ділянок, у тому числі після їх публічного повернення власнику через короткий проміжок часу.

У ході наради стало відомо, що правоохоронцями розслідується ряд кримінальних справ, у рамках оперативного реагування на ситуацію, що  склалася навколо можливих правопорушень та порушень прав землевласників Миколаївщини. Наразі повернуто землі Покровській громаді та декільком фізичним особам. Зазначимо, що скоординовані дії членів штабу не допустили проявів силового протистояння між жителями області та рейдерами.

По заявленим від жителів області фактам порушень їхніх земельних прав В’ячеслав Бонь доручив керівникам райдержадміністрацій, територіальному управлінню юстиції та Держгеокадастру у Миколаївській області надати всі необхідні матеріали для детального вивчення питань, що склалися. Окремо було ініційовано проведення засідання у Києві за участі жителів кількох районів області, де їхніми словами порушено права землевласників, спільно із представниками правоохоронних органів та головами РДА.

Дата: 21.11.2017 | 16:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України