Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Снігурівщина отримає більше 4 мільйонів гривень з обласного бюджету на вирішення нагальних проблем», – Інна Бойко

Про це  розповіла голова райдержадміністрації Інна Бойко на своїй сторінці в Facebook. Очільниця району детальніше розповіла про те, скільки коштів було виділено на Снігурівських район з обласного бюджету, окрім 2 млн.грн на апарат ультразвукового дослідження.

«Обіцяла довести до відома снігурівчан про зміни до обласного бюджету, які були прийняті на вчорашній сесії облради,в частині, що стосується нашого району. Крім 2 млн.грн, які район отримав на придбання апарата УЗД, було виділено ще ряд коштів. Хочу підкреслити, що апарат УЗД буде придбаний на виконання Перспективного плану розвитку Снігурівського району, затвердженого на 2019-2021 роки. Окрім того, район отримав 879 тис.грн. для ремонту санітарних вузлів по школам. До речі, це одна з найбільших сум у порівнянні з іншими районами, після міста Миколаєва», – зазначає Інна Бойко.

Також, було виділено 270 тис.грн на завершення будівництва очисних споруд нашої лікарні, 221 тис.грн. буде направлено на коригування проектно-кошторисної документації та проведення експертизи по реконструкції господарсько-побутової каналізації в м. Снігурівка. За словами очільниці району, цей довгобуд не можуть закінчити вже більше 10 років, але він вкрай необхідний місту. Сморід від тієї каналізації мешканці міста відчувають щоденно. Замовником останніх двох сум, виділених для району є Управління Капітального Будівництва Миколаївської області.

«Також, 840 тис.грн плануємо спрямувати на реалізацію грантових проектів, які підготовлені управлінням економіки РДА, спільно з депутатами обласної ради, відповідальними підрозділами, сільськими радами та передані на конкурс в ОДА. Саме головне, що мене радує по грантам – це встановлення обладнання по очищенню води ще в двох школах (ЗОШ №3 та в опорному закладі). Вже з нового навчального року діти будуть і в цих двох школах пити очищену воду, та їжа для них теж буде готуватися з цієї води. Таким чином, вже сім шкіл району матимуть установки по очищенню води, адже всі ми знаємо, що якість води в районі погана. Крім того,буде відремонтований спортивний зал в ЗОШ№3 та буде придбана водонапірна башта в с. Бурханівка, Калинівської сільської ради. Загалом, більше чотирьох мільйонів гривень тільки для Снігурівського району. Думаю, мешканці району зробили висновок, чи потрібно було депутатам облради приймати ці зміни до бюджету, чи ні», – прокоментувала Інна Бойко.

Поділитися:

Дата: 17.05.2019 | 15:22


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

7

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога