Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Увага! Конкурс!

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – начальника – державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації управління економічного розвитку Снігурівської районної державної адміністрації в Миколаївській області

Загальні умови
Посадові обов’язки 1. Здійснює керівництво відділом, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці у відділі.

2. Здійснює державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно або державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців відповідно до законодавства.

3.  Надає інформацію з Державного реєстру прав або відмовляє в її наданні у випадках, передбачених Законом «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Оформлює та видає витяги з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

4. Організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів. Формує та веде реєстраційні справи речових прав на нерухоме майно та забезпечує їх зберігання.

5. Здійснює взяття на облік безхазяйного нерухомого майна. Приймає та видає документи, пов’язані з проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, взяттям на облік безхазяйного нерухомого майна, наданням інформації з Державного реєстру прав.

6. Здійснює в межах компетенції заходи щодо підвищення ефективності роботи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно або державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

7. Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень відділу. Розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян, опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

8. Бере участь у підготовці інформаційних та аналітичних матеріалів для подання начальнику управління економічного розвитку районної державної адміністрації.

9. Бере участь у розробленні проектів розпоряджень голови Снігурівської районної державної адміністрації, проектів нормативно-правових актів, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи райдержадміністрації;  бере участь у погодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 5600 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково.
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Строк подання документів для участі в конкурсі 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою:                                            м. Снігурівка, вулиця Центральна,72, каб. № 206 до 17.00 30.05.2019р.

Місце, час та дата проведення конкурсу Конкурс проводиться 05.06.2019р. о 14.00 год. за адресою: Миколаївська область м.Снігурівка, вул. Центральна,72, каб. 203
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Дигало Євгенія Володимирівна ,

тел. (05162) 3 13 30

 сadry_sng@ukr.net

 

 

 

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Вища юридична освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста)
2. Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою.
4. Володіння іноземною мовою Не є обов’язковим
Вимоги до компетентності
  Вимога Компоненти вимоги
1. Ділові якості

 

Навички контролю, виваженість, вимогливість,  здатність концентруватись на деталях, оперативність, навички наставництва, стресостійкість, вимогливість, вміння аргументовано доводити власну точку зору, навички розв’язання проблем, організаторські здібності
2.  Особистісні якості Ініціативність, відповідальність, дисциплінованість, тактовність, комунікабельність, емоційна стабільність, тактовність, повага до інших
3. Технічні вміння Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office.
Професійні знання
  Вимога Компоненти
1. Знання законодавства Знання:
1. Конституції України;
2. Закону України «Про державну службу»;
3. Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».
2. Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції Знання:

1. Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;

2. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

3.  href=”http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/889-19″ Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

4. Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»;

5. Закону України  «Про доступ до публічної інформації»;

6. Закону України «Про захист персональних даних»;

7. Закону України «Про оренду землі»;

8. Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності»;

9. Земельного кодексу України;

10. Цивільного кодексу України;

Трудове законодавство, правила ділового етикету, законодавство з питань охорони праці, правила техніки безпеки та пожежної безпеки, гігієни праці.

 

Поділитися:

Дата: 16.05.2019 | 14:01


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога