Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Міжнародний день сім’ї

Міжнародний день сім’ї відзначають щорічно 15 травня з 1993 року.

То ж свято – це чудовий привід провести час разом, відклавши всі свої справи і проблеми. Бо хто ще так щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані.

Щороку це св’ято присвячене конкретній темі або темі, яка пов’язана з магічним зв’язком між членами родини. Адже сім’я  – це найголовніше в житті кожної людини. Цього року обрана для роздумів тема про «необхідність сприяння здоровому способу життя та сталому майбутньому» . Учні 1 і 2 класів Калинівського НВК теж долучилися до святкувань, провівши  «Сімейні перегони». Немає нічого кращого, ніж спостерігати за щасливими обличчями дітей і їх батьків. Завзято батьки підтримують школяриків, задоволено скандують діти своїм матусям і татусям , а гарний настрій створюють уболівальники.

Також учні 3 класу разом із класоводом Васильковою Світланою Іванівною підготували музичне вітання для своїх родин. Тетяна Михайлівна Манзюк із своїми четвертокласника підготували сімейний флешмоб.

Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцними сімейними устроями, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.

 

ЗДВР Калинівського НВК

Мікуляк Н.В.

Поділитися:

Дата: 15.05.2019 | 18:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога