Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Семінар – практикум «Професійні складові діяльності публічної бібліотек в ОТГ».

Про децентралізацію, реорганізацію та активну бібліотечну позицію йшлося під час семінару-практикуму для  бібліотекарів Снігурівської ЦБС, який відбувся 15  травня   у стінах  Снігурівської центральної районної бібліотеки ім..В. Бойченка .

Захід відкрила директор Снігурівської ЦБС Косій А.А.., яка наголосила на важливості професійного підходу до організації діяльності публічних бібліотек в ОТГ та зміцнення їхніх позицій у громаді.

Про те як зацікавити навіть найвибагливішого читача розповіла заступник директора  по роботі з дітьми   Хіміченко К.Б..

Методист Євдокимова І.Р. надала рекомендації щодо формування планово-звітної документації, звернула увагу  на  електронну звітність бібліотек  у сервісі ЕСМаР.

Бібліотекарі відділу комплектування Ткаченко А.І., Маврич О.І. ознайомили працівників бібліотек    з  послідовністю  дій при придбанні та оформленні літератури, періодичних та електронних видань, з правилами списання загубленої, зношеної, застарілої літератури.

Підсумовуючи усе сказане і почуте, учасники семінару дійшли спільного висновку. Бібліотеки повинні існувати і розвиватись, незалежно від того, які зміни і перетворення переживає суспільство в той чи інший момент. Лише завдяки невтомній праці та активному діалогу бібліотекаря з представниками територіальних громад, книгозбірня зможе зберегти статус соціально-інформаційного і культурного осередка місцевої спільноти.

 

 

Поділитися:

Дата: 15.05.2019 | 16:13


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога