Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Афанасівці пройшли звітно-виборчі збори ветеранських організацій

У вівторок, 14 травня 2019 року, в селі Афанасівка відбулися звітно-виборчі збори ветеранських організацій сіл Афанасівка та Юрівка, в яких прийняли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, начальник управління соцзахисту населення Світлана Голдун, голова районної організації ветеранів Андрій Кармазін та сільський голова Василь Хомко.

В ході зустрічі, голови первинних ветеранських організацій Галина Шапір та Софія Нестерук прозвітували про проведену роботу. Учасники зборів позитивно оцінили роботу голів первинних ветеранських організацій, і тому, одноголосно було прийнято рішення про їх обрання на наступні чотири роки. Голови подякували присутнім за довіру, після чого було затверджено заступників та секретарів первинних ветеранських організацій.

Учасники конференції делегували голів первинок для участі в районній звітно-виборчій конференції, яка орієнтовно має відбутися в липні поточного року.

Також, користуючись нагодою, присутні мали можливість обговорити з очільницею району важливі питання сіл Юрівки та Афанасівки.

Поділитися:

Дата: 14.05.2019 | 20:20


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

7

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога