Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Майбутнє в твоїх руках”

“Безтурботні дні, місяці та роки навчання в школі швидко промайнуть і потрібно буде зробити дуже важливий та відповідальний вибір — вибір своєї майбутньої професії. Цей вибір необхідно робити свідомо та планомірно, щоб не допустити помилки”- з таких слів зазвичай розпочинаються профорієнтаційні зустрічі  з учнями старших класів.

Аби допомогти учням старших класів не загубитися в “світі професій”,  усвідомлено зробити свій вибір, начальником відділу активної підтримки Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ  Оленою Хижняк, сплановано та проведено День відкритих дверей центру зайнятості та Засідання клубу для молоді “Пізнай себе”. Гостями Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ цього разу стали учні 8 та 9 класів Снігурівської опорної ЗОШ.

Учням 8 класу інформаційно-пізнавальна екскурсія стінами центру зайнятості та знайомство з фахівцями дала змогу зрозуміти специфіку діяльності служби зайнятості в цілому та функціональні обов’язки кожного відділу окремо. Так учні дізналися про роботу Кар’єрних радників, про найбільш затребувані професії на ринку праці Снігурівського району, про ринкоутворюючі підприємства тощо. Дізналися про можливості професійної орієнтації та правила вибору майбутньої професії.

Також учням було презентовано можливість взяти участь в електронному тестуванні на «Веб-базовій платформі “МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа”» з метою визначення професійних схильностей.

Учні 9 класу прийняли участь в Засідання клубу для молоді “Пізнай себе”. Під час зустрічі було проговорено про різноманітність світу професій, про класифікацію професій за предметом праці та виконано роботу в буз-групах. Також учні дізналися, як впливає не правильний вибір професійного шляху на самореалізацію та кар’єру в майбутньому та й взагалі на якість життя та здоров’я.

Маємо надію, що почуте допоможе майбутнім випускникам більш якісно та ефективно підійти до вибору професії, створити якісний професійний план, та впевнено рухатися в напрямку своєї майбутньої професії,а фахівці служби зайнятості завжди готові прийти на допомогу.

Поділитися:

Дата: 14.05.2019 | 8:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога