Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани відзначили 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1418 днів і ночей йшли солдати дорогами війни. Кожен день, як рік, кожен рік, як століття. Все витримали – і перемогли. Перемогли тому, що відстоювали право на життя.

Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто ціною свого життя заплатив за нашу мирну працю, за радість і щастя наших дітей та онуків. В четвер, 9 травня 2019 року, в Снігурівці відбулися заходи з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Зокрема, снігурівчани долучилися до церемонії покладання квітів до меморіалів та пам’ятних знаків Другої Світової війни нашого містечка. Також, був проведений мітинг біля меморіалу загиблим воїнам-землякам у Другій Світовій війні, в якому взяли участь сивочолі представники ветеранських організацій, голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, представники міської ради, учасники бойових дій на Сході України, представники ГО ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців «Разом – ми сила» та громадськість міста, які вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до меморіалу.

Після мітингу, з площі Богдана Хмельницького до старого міського кладовища пройшла “Хода Пам’яті”, де відбувся пам’ятний мітинг та панахида по загиблим воїнам.

Під час мітингу, присутніх ветеранів зі святом привітали військовий комісар Богдан Ткачук, голова районної організації ветеранів Андрій Кармазін та представники підростаючого покоління.

Присутні вшанували пам’ять всіх загиблих у ті страшні роки хвилиною мовчання.

Після хвилини мовчання, митрофорний протоієрей, настоятель церкви Миколая літнього отець Володимир відслужив панахиду по загиблим в роки Другої Світової війни та по загиблим учасникам бойових дій на Сході нашої держави. По закінченню мітингу снігурівчани вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до братської могили воїнів-визволителів, могил учасників АТО Сергія Платонова та Ігоря Маркваса.

По закінченню заходів депутат обласної ради Андрій Закусілов в кафе «Ромашка» організував для ветеранів святковий стіл.

Цей день для всіх нас – свято зі сльозами на очах. Бо ми пам’ятаємо… Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні – в тій неоголошеній війні, яка триває вже понад 5 років.

Поділитися:

Дата: 09.05.2019 | 15:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога