Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Незгасаючий подвиг безсмертя.

З кожним роком віддаляються  від  нас   події  війни. Та ми не маємо морального права забувати тих, хто поліг на фронтах Другої світової (1939)-1945рр., загинув від тортур у нацистській неволі та намагався вижити і боротися на окупованій землі, хто здобував Велику Перемогу.  Вшановуючи пам’ять героїв Другої  світової війни ,з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) і Дня Перемоги (9 травня) Снігурівська районна бібліотека ім. В. Бойченка  провела  історичний  репортаж –  екскурс «Маки  пам’яті» для учнів 10-х класів ЗОШ  №1.

Бібліотекар  Кориновська  О. Г. розповіла, що    підростаюче   покоління  мало  знає  про   тих, хто ціною власного життя відстояв свободу нашої Вітчизни та врятував Європу від фашистського поневолення. Тому  мета заходу   – зберегти спогади про ту страшну війну та віддати данину глибокої поваги героїзму і самовідданості   воїнів Другої світової.

Запрошений  на  захід  екскурсовод районного історико – краєзнавчого    музею  Заяць   А.  В.  розповів про події Другої світової війни,про величезні втрати – як людські, так і матеріальні, яких зазнала Україна внаслідок цієї жорстокої, кривавої боротьби. Доповненням  до заходу стали зворушливі відеоматеріали, які розкрили увесь трагізм долі українського народу у Другій світовій війні.

До заходу   бібліотекарі   підготували  тематичну книжкову виставку  «Незгасаючий подвиг безсмертя» ,яка   ознайомила користувачів бібліотеки з  виданнями про події воєнного лихоліття.

Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане…  І подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу.

Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Поділитися:

Дата: 08.05.2019 | 13:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога