Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої»

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Цей день залишається для нас святом радості й смутку. В районному історико-краєзнавчому музеї проведено заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій  війні. З учнями гімназії ім. Т.Г Шевченка проведено урок мужності « Іспит на мужність», присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війни 1941-1945 р.р. У перемозі над нацизмом активну участь у боях за свободу і незалежність Вітчизни брали снігурівчани. Понад п’ять тисяч земляків нашого району взяли в руки зброю, щоб зупинити навалу ворога. Загинуло за часи війни 2647 земляків. У 840 похоронках було зазначено, що вони загинули смертю хоробрих.

З працівниками районного сектору філії державної установи «Центр пробації» проведено тематичну екскурсію: «Війна в історії моєї сім’ї».

З учнями восьмого класу ЗОШ №3 (вчитель Голдун Ю.В.) проведено тематичну екскурсію: «Подвиги наших земляків в роки Другої світової війни».  Великий і тяжкий шлях дорогами війни пройшли Олексій Федорович Звягінцев, Володимир Аврамович Демидов, Дмитро Іванович Власенко – учасники Параду Перемоги 1945 року.

Воювали і гинули цілими сім’ями. Так з сім’ї жителя села Олександрівка  Ф.А.Черепащука  пішли на фронт три сина –  Яків, Василь та Олексій і всі вони загинули в боях. Шість синів І.А. Горбенка з цього ж села захищали  Вітчизну. Один із них – пілот І.І.Горбенко загинув смертю хоробрих. І таких прикладів можна навести чимало.

Учні розширили свої  уявлення  про Другу світову війну, формувалося ставлення до таких якостей, як патріотизм, самовідданість, бажання захищати Батьківщину, усвідомлення подвигу борців проти нацизму часів Другої світової війни. А у світлі сьогоднішніх подій – виховання поваги до захисників територіальної цілісності нашої держави на сході України.

Під керівництвом вчителя історії О.Г.Лавро вихованці провели пошукову роботу і подарували в музей газету «Правда» випуску від 10 травня 1945 року. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом.

Поділитися:

Дата: 09.05.2019 | 12:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога