Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівці відбувся урочистий концерт з нагоди Дня пам’яті і примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Сьогодні, 8 травня 2019 року, напередодні Дня Перемоги в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт присвячений Дню пам’яті і примирення та 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, сивочолі представники ветеранських організацій, учасники АТО та мешканці міста.

Зі словами привітань до присутніх звернулася очільниця району Інна Бойко:

Шановні ветерани та учасники бойових дій на Сході України! Ми пам’ятаємо подвиги наших батьків, дідів, які ціною власного життя дали нам мир і свободу. Зараз ми живемо в країні, в якій йде неоголошена війна, і сьогодні наші захисники на прикладі сивочолих ветеранів Другої Світової теж захищають нашу Батьківщину. З нагоди Дня Перемоги бажаю Вам здоров’я, благополуччя та щастя! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.” – зазначила Інна Володимирівна.

Також, присутніх привітали голова райради Тетяна Мезіна та голова міської організації ветеранів Раїса Друзь.

Атмосферу свята доповнили своїми яскравими виступами артисти районного Будинку культури, вихованці Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва.

Пам’ять про ті події – непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні – гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас під час Другої Світової війни, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

Поділитися:

Дата: 08.05.2019 | 18:46


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога