Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Ветеранів Другої Світової війни привітали з Днем Перемоги

Сьогодні, 8 травня 2019 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з депутатом обласної ради Андрієм Закусіловим, головою районної ради Тетяни Мезіної, головою ветеранської організації Андрієм Кармазіним та представниками соціальних служб привітали ветеранів Другої Світової війни з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом.

Звертаючись до сивочолих ветеранів, голова райдержадміністрації висловила велику вдячність за героїчний подвиг, який здійснив кожен з фронтовиків, визволяючи нашу землю від нацистської навали. Інна Бойко побажала їм, у першу чергу, міцного здоров’я, благополуччя і родинного затишку і душевного тепла та вручила кожному ветерану медаль “Ветеран війни”.

Також, ветеранів з наступаючими святами привітали Андрій Закусілов та Тетяна Мезіна. Зустріч проходила у теплій зворушливій атмосфері, ветерани ділилися своїми спогадами про трагічні події Другої Світової та про бойові шляхи, якими вони, будучи зовсім юними, йшли до переможного Дня 1945-го року. Також з їх вуст на адресу гостей лунала щира вдячність за увагу та шану.

Для ветеранів подібні зустрічі – це ще одна нагода поспілкуватися, поділитися спогадами, розповісти про свої проблеми, подякувати за увагу і турботу.

Поділитися:

Дата: 08.05.2019 | 15:57


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога