Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Ми завжди будемо пам’ятати подвиги наших батьків та дідів», – Інна Бойко

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час святкових заходів з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, які проходили 6 травня 2019 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі за участі ветеранів Другої Світової війни, ветеранів праці та дітей війни.

Для гостей з концертною програмою виступили учасники клубу «Стежина» відділення денного перебування територіального центру. Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері. Для гостей прозвучали пісні та вірші воєнних років.

“Шановні присутні! Хочу вас запевнити, що ми завжди будемо пам’ятати Ваш подвиг, подвиги наших батьків та дідів. Вітаю вас зі святом Перемоги, бажаю вам здоров’я, натхнення, благополуччя та мирного неба!», – зазначила очільниця району Інна Бойко.

Також, присутніх ветеранів привітали голова Снігурівської районної ради Тетяна Мезіна та голова районної організації ветеранів Андрій Кармазін.

Поділитися:

Дата: 06.05.2019 | 22:33


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

4

Всього одужало

2

Всього хворіє

2

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога