Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Учень Снігурівської районної гімназії посів ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН

Про це на свій сторінці в Facebook повідомив народний депутат України Тарас Кремінь. З 2 по 6 травня в Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України – вдруге в новому форматі під егідою Міністерства освіти і науки України та координації Національного центру «Мала академія наук України». Відтак, Кухтєй Микола Володимирович, учень 11 класу Снігурівської районної гімназії імені Т.Г. Шевченка Снігурівської районної ради посів ІІІ місце в секції «Право». Керівник: Каплій Олена Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

«На 32 миколаївських фіналісти – 20 медалей у 12 номінаціях: такі результати всеукраїнського фіналу Малої академії наук України», – зазначає Тарас Кремінь.

Традиційно конкурс-захист МАН проходить у три етапи – районний, обласний і всеукраїнський. Цього року на початкових етапах близько 120 тисяч школярів представили свої дослідження. Лише 1238 науково-дослідницьких робіт допущено до захисту.

У фіналі за «золото», «срібло» та «бронзу» змагалися 1243 учні з усієї країни, які презентували свої дослідження у 64 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, точних і гуманітарних наук. Отже, ІІІ етап визначив переможців, які отримають річну стипендію Президента України.

Цього року команда з 32-х молодих миколаївських науковців здобула чи не найбільшу кількість перемог за останні роки: 20 нагород різної проби у 12 секціях 2 «золотих», 7 «срібних», 11 «бронзових» нагород). Висловлюю вдячність педагогам, які натхненно працювали з нашими розумничками, а також батькам, які створюють кращі умови для наших майбутніх зірок – будівничих України.

«Як президент територіального відділення МАН підготував звернення на Міністра освіти в науки України Лілія Гриневич щодо відзначення освітян – керівників наукових робіт – відомчими відзнаками, а на керівництво Миколаївська Обласна рада – стосовно грошових винагород нашим дітям. Сподіваюсь, зі свого боку ректори провідних університетів краю запропонують нашим зоряним діткам вступити саме до їхніх закладів вищої освіти. Пишаюсь талантами Миколаївщини!», – відмітив Тарас Кремінь.

«Весь наш район пишається досягненнями Миколи Кухтєя, який є дуже обдарованим учнем. Тож, бажаю Миколі творчого натхнення, прагнення до перемог, не зупинятися на досягнутому і жити з вірою в завтрашній день! Я також щиро дякую вчителям районної гімназії за підготовку учнів, адже, вони дійсно вкладають частину своєї душі у виховання молодого покоління. І їм це вдається!» – прокоментувала Інна Бойко.

Поділитися:

Дата: 06.05.2019 | 22:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

4

Всього одужало

2

Всього хворіє

2

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога