Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Шановні приватні підприємці, керівники усіх форм власності, жителі району!

З 08.04. по 09.05.2019 Снігурівська районна організація Товариства Червоного Хреста України проводить Всеукраїнську акцію «місяць Червоного Хреста» під гаслом: «100 років милосердя»

Мета місяця: привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально не захищених верств населення, внутрішньо переміщених осіб, поліпшення умов їхнього життя через надання адресної фінансової та натуральної допомоги,  проведення широкомасштабних акцій людей різних поколінь з різним фінансовим забезпеченням, котрі мають добрі, чуйні серця та милосердні душі.

Серед комплексу заходів:

– збір коштів, продуктів харчування, одягу, медикаментів, необхідних речей для хворих, інвалідів, багатодітних сімей, дітей-сиріт, переселених осіб з зони АТО та інших потребуючих верств населення;

– проведення інформаційно-просвітницьких заходів на популяризацію здорового способу життя, профілактику від захворювання на туберкульоз, ВІЛ/СНІД та інші інфекційні хвороби;

–  залучення   населення  в ряди безоплатних донорів;

Усі кошти та натуральна допомога, яка надійде  на адресу районного  Товариства Червоного Хреста  під час місяця будуть направлені на:

– на виконання статутних завдань, надання адресної матеріальної та натуральної допомоги не захищеним верствам  населення дорослим та дітям, які  перебувають в складних життєвих обставинах:

– поповнення  складів  недоторканих  запасів  для  надання  допомоги  постраждалим  при надзвичайних ситуаціях, а також  для обладнання класу  з навчання населення  навичкам надання першої допомоги.

– придбання ноутбука та принтера для Снігурівської РО ТЧХУ

– проведення поточного ремонту приміщень районного Товариства.

Снігурівська районна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до Вас з проханням підтримати проведення місяця Червоного Хреста в благодійній діяльності, яка дозволить кожному з нас зробити свій конкретний внесок у благородну справу захисту, допомоги, опіки тих. хто сьогодні потребує  цього  і чекає щирого відгуку Ваших сердець.

Просимо підтримати акцію «Місяць ЧХ». Свої пожертви Ви можете перерахувати на: РУ «Приватбанк» Р/Р 26000060463391, МФО 326610, КОД 02940285, отримувач МООТЧХУ на суму (обов’язково вказати суму, для потреб    Снігурівської районної організації ТЧХУ та від кого).

Стань членом Товариства Червоного Хреста та приведи свого друга! Приєднуйтесь до добрих справ Українського Червоною Хреста та закликайте робити добро для тих кому край необхідна допомога!

Зібрану допомогу доставити на адресу: м.Снігурівка, вул.Суворова, 102 (район ДЮСШ), вівторок, тел.: 0995390693

 

Голова Снігурівськоі РОТЧХУ

Т.А.Баніт

Поділитися:

Дата: 03.05.2019 | 19:17


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога