Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Твій біль, Україно, – Чорнобиль

Чорнобиля гіркий полин
На серце ліг незримо й  тяжко,
І плине над землею дзвін
Із тихим стогоном протяжно…

 

«Та засурмив третій Ангел, і впала з неба велика зоря, що палала, мовби світильник, і рухнула на третину рік та на джерела води. Ймення цій зорі “Полин”, і третина води стала, як полин, і багато людей померло від води, тому що вона стала гіркою». Ці слова ми знаходимо в книзі одкровення Івана Богослова. Та чи здогадувались жителі Чорнобильської зони до 1986 року, що ці пророчі слова написані саме про їх рідний дім, в якому пропливали буденні радості і ніщо не віщувало біди?

Учні Павлівського НВК мали змогу ще раз перегорнути сумні сторінки Чорнобильської трагедії, яка болем озивається в серцях людей. 26 квітня 2019 року вихованці закладу зібралися на вечір пам’яті «Твій біль, Україно, – Чорнобиль».

Під час заходу присутні згадали  про чорний квітневий день, коли стався вибух, про подвиг ліквідаторів-чорнобильців, які ризикуючи собою першими прийняли вогонь атомної катастрофи. Зі сцени звучали сумні рядки віршів на фоні демонстрації відеопрезентації «Герої Чорнобиля», пісочної анімації.

Урятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Учитель фізики Свідерко А.В.

Поділитися:

Дата: 02.05.2019 | 17:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

4

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога