Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани вшанували 33-ті роковини Чорнобильської трагедії 

Сьогодні годинник життя відраховує 33-тю річницю з дня чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала вона на нашій блакитній планеті. То був чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка, як полин, слава… Пам’ять знову і знову повертається до тієї страшної ночі, коли жменька пожежників через чотири хвилини після аварії вступила у жорстокий і смертельний поєдинок з розбурханою атомною стихією. У вічі смертоносному вихору радіації глянули герої, проявивши незламність волі і духу. Ціною свого життя вони зупинили дикий вогонь реактора. І звівся у безсмертя світу ще один літопис героїчного вчинку народу.

До 33-х роковин з дня аварії на ЧАЕС у п’ятницю, 26 квітня, у Снігурівці біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи пройшов пам’ятний мітинг та церемонія покладання квітів.

На скорботний захід прийшли представники районної та міської влади, ліквідатори аварії на ЧАЕС, а також небайдужі жителі міста, аби вшанувати подвиг тих, хто загинув та втратив здоров’я в боротьбі з наслідками страшної катастрофи.

Присутні віддали данину пам’яті хвилиною мовчання, після чого настоятель Храму Святого Миколая літнього відслужив літію за за загиблими під час ліквідації  і померлими внаслідок  катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.

Нехай у цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям.

Вічна пам’ять, низький уклін усім загиблим від усього людства!

 

Поділитися:

Дата: 26.04.2019 | 15:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога