Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Новий механізм забезпечення заходами реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебреального паралічу

27.03.2019 року  прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Порядком запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей із інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною». Таке рішення має на меті забезпечити адресність та прозорість, а також підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Індивідуальна програма реабілітації є обов’язковою для виконання  реабілітаційними установами згідно із ст.23 Закону України “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”.

Аби забезпечити дитину реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до  органу соціального захисту заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі   із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

– паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

– індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

– виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня – 16 тис. гривень, III ступеня – 25 тис. гривень, а для  однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно.

Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу формується Фондом соціального захисту інвалідів знаходиться на сайті Фонду соціального захисту інвалідів ispf.gov.ua у розділі – „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП”.  Даний Перелік  буде оновлюватись по мірі надходження заяв до Фонду.  На сьогодні, реабілітаційні заходи надають:

1)  Державний заклад «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров’я України», адреса: 04209, м. Київ, вул. Богатирська, 30

2) Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна», адреса: 82200, Львівська область, м. Трускавець,  вул. Помірецька, 37

3) Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина», адреса: 79070, м. Львів, вул. Хуторівська, 38

4) Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр Пріоритет», адреса: 04208, м. Київ, Проспект Василя Порика, 13-Б

5) Товариство з обмеженою відповідальністю  «АПРІКА», адреса: 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 28

Під час здійснення реабілітаційних заходів у стаціонарі їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника. Під час здійснення реабілітаційних заходів амбулаторно у граничну вартість можуть включатися витрати на харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника.

Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.

За більш ґрунтовною консультацією можна звертатись до відділу соціального обслуговування та реабілітації управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації, за адресою вул. Центральна, 173,  м. Снігурівка, Миколаївської обл, довідки за телефонами (05162) 2-13-18, 2-26-05, кабінет № 6. Адрес електронної пошти: uszn@snigurivka-rda.gov.ua.

 

Начальник відділу

соціального обслуговування

та реабілітації   С.ДІДИК

 

Поділитися:

Дата: 26.04.2019 | 10:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога