Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівські пожежники та  лісгосп посилюють протипожежні рубежі

Днями були проведені практичні навчання  відділенням 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини РС ГУ ДСНС в Снігурівському район із залученням Снігурівського лісництва.

«Головною метою заходу було удосконалення взаємодії та практичних навичок щодо дій на випадок пожежі в природних екосистемах Cнігурівського району, – розповідає начальник 24-ї ДПРЧ РС ГУ ДСНС в Снігурівському районі О.Крощенко.

«В районі з початком літа спостерігається здебільшого суха та тепла погода. За таких умов зростає ризик збільшення кількості загорань в екосистемах. Адже з кожним днем люди активніше вирушають на відпочинок на природу та ігнорують заклики рятувальників не провокувати виникнення пожеж. Як результат загорання сміття, трави, залишків сухої рослинності.

Запобігання пожежам та профілактика загорань – найкращий спосіб зберегти ліс від вогню та уникнути збитків. Тому Снігурівські пожежники традиційно велику увагу приділяють ретельній підготовці до пожежонебезпечного періоду.

Ми стараємося діяти на випередження: попереджаємо місцевих жителів про загрозу вогню, активно співпрацюємо з Снігурівським лісгоспом», – повідомляють пожежники.

Якщо вогонь і становить загрозу, то його намагаються ліквідовувати спільно з лісниками ще на підступах до лісових масивів.

«Наші працівники ведуть постійне патрулювання природних екосистем, а у вихідні та святкові дні обов’язково здійснюється чергування», – розповів лісничий Снігурівського лісгоспу ДП «Березнегуватське лісове господарство» Євгеній Могила.

Цього року Снігурівські лісівники планують створити понад 60 км. мінералізованих смуг, які запобігають поширенню вогню. Робота в цьому напрямку триває.

З особливою засторогою лісівники очікують спекотного літа. Адже саме цей пожежонебезпечний період року створює загрозу для природньої екосистеми. Тому лісівники проводять інформаційно-просвітницьку роботу і закликають місцевих жителів бути обережними з вогнем.

Поділитися:

Дата: 24.04.2019 | 18:06


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога