Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Свято музики

 

Музична терапія нині є одним із найпопулярніших методів корекційної роботи, вона сприяє відновленню резервних сил організму людини, здатна емоційно збагачувати, регулювати душевний стан  та творчо розвивати її.

Музика – наймогутніше джерело енергії,  цілющій  засіб, який може зробити дитину здоровішою .

З метою гармонійного розвитку дітей засобом музичної терапії для дітей СЦКРДІ  « Журавлик» було проведено захід « Дивовижна музика пан – флейти». Мешканець нашого міста: майстер і музикант Ігор Карпенко залюбки погодився на зустріч з нашими дітьми та познайомив їх з історією створення інструменту, його особливостями та значенням її звучання для здоров’я людини. Ігор грав на пан – флейті мелодії «Самотній пастух», «Політ кондора », « Любов настала » та інші .

Діти мали змогу спробувати  пограти на інструменті та бурхливими оплесками віддячували своєму гостю за чудовий виступ та подарованні емоції.

В свою чергу Ігор Карпенко разом з дітьми порадувався за їх успіхи. Присутні на заході директор Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Бурбела К.І. та голова громадської організації «Світанок мрій –  Снігурівка» Гнатишин Ю.М. вручили вихованцям центру подарунки за участь у районному конкурсі «Повір у себе». Всі присутні сфотографувалися на згадку.

Поділитися:

Дата: 24.04.2019 | 18:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога